Alternativa klasických tapet

Zjistili jste, že Váš byt nebo dům potřebují vymalovat a přemýšlíte jakou barvu zvolit. Vše Vám přijde moc obyčejné a chcete nějakou stěnu zvýraznit a ozvláštnit. To by chtělo tapetu! Ale kdepak, nemyslím takovou tu starou tapetu, co se po chvíli začne na několika místech olupovat. Říká Vám něco tekutá tapeta Colortap?

Malíř pokojů

Colortap Vám přináší tekuté tapety (známe také jako textilní nebo bavlněné omítky). Tekuté tapety jsou převážně z bavlněných vláken a vodou rozpustného lepidla. Mohou také obsahovat zdobné prvky jako například flitry. Po objednání Vám přijdou v suchém stavu jako sypký prášek. Vy ho jen rozmícháte s vodou a můžete nanášet na jakýkoli interiérový povrch.

Jejich aplikace je neskutečně jednoduchá. Nanášet ji můžete pomocí hladítka nebo pistolí na stříkání omítek. Je ekologicky nezávadná, má výbornou stálost barev, je prodyšná, antistatická a na výběr je z obrovského množství barev. Velkou výhodou také je, že barvu můžete zpracovávat až 2 dny. Nemusí teda spěchat, abyste vše zvládli za jeden den.

Tekutou tapetou Colortap můžete zrenovovat i Vaše staré umakartové jádro. Omyvatelnost tapety zajistíte pomocí laku na tapety. Nemusíte tedy hned utrácet hromady peněz za velkou rekonstrukci koupelny. I tak můžete udělat z Vašeho umakartového jádra krásnou a moderní koupelnu. Omyvatelnost zajisté oceníte například také na chodbě, kde často dochází k ušpinění od bot.

Modrá tapeta

A ještě jednu obrovskou výhodu pro Vás mám. Tato tapeta má také schopnost tepelné a zvukové izolace. A to rozhodně oceníte v domě i bytě.

Na webových stránkách společnosti Colortap najdete opravdu velké množství důležitých informací. Různé ukázky rekonstrukcí pomocí tekutých tapet, návody a rady, jak s tímto materiálem pracovat a také Vám budou představeny všechny výhody a důvody, proč si pořídit právě tyto tapety.