Dovolená v Lednici

Hledáte dovolenou, kde byste skloubili krásnou přírodu, kde se dá díky pěší turistice něco vidět a přitom si částečně odpočinuli a vyprázdnili hlavu. potřebujete zmizet z každodenního stresu. Uvolnit napjaté svalstvo a přestat myslet nad nesmysli. Nechcete vyloženě do lázní, ale rádi byste byli v kouzelném prostředí letní přírody a poznali nové památky. Máme to pravé právě pro vás. Pohádková příroda proplétající lesy s vinicemi a skalnaté útvary. Jedinečnost Pálavské oblasti je vyhlášená a lidé sem rádi jezdí za poznáním, ale i za kvalitním a dobrým vínem. V letním období tu je možnost navštívit otevřené sklepy a navštívit místní vinaře přímo v jejich malebných sklípcích. Díky této události a dá se říct slavnosti vína se tu sjíždí lidé i ze zahraničí. Neříká se nadarmo, že česká vína patří k nejlepším.

víno 2

Okolní krajina nabízí krásné historické památky od těch zachovalejších po ty méně zachovalé. Najdeme ti několik zámku Lednice, Valtice a Mikulov a několik zřícenin jako jsou Zřícenina Sirotčí Hrádek, Děvičky a zřícenina kaple svatého Antonína. Přírodní rezervací je křížová cesta na Svatý kopeček se vzácnou faunou a flórou.

lednice

Ubytování Lednice je skvělým výchozím bodem pro cesty do okolí. Hotel je v zámeckém stylu a ubytování je možné ve třech typech pokojů. Ty se od sebe liší vybaveností a prostorem. Některé jsou větší pro rodiny s dětmi a jiné menší pro páry. Sebou můžete vzít i domácího mazlíčka, které je tu stejně vítaný jako vi. Součástí hotelu je krásná zahradní restaurace,kde v letních dnech připravujeme skvělé pokrmu na grilu. Dále tu máme pizzerii a vinný sklípek, kde můžete ochutnat kvalitní víno a posedět při příjemné konverzaci. Odpočinout si můžete u venkovního bazénu s občerstvením nebo navštívit privátní wellness, kde se můžete těšit na vířivou vanu, infrasaunu a finskou saunu pro šest osob. Neváhejte a užijte si dovolenou na jižní Moravě.