Když člověk za někým cestuje poprvé…

Může se stát, že se dva lidé seznámí pomocí seznamovací aplikace a začnou si nejen psát, ale i telefonovat. Po čase dojde k tomu, že se rozhodnou, že by bylo na čase se vidět. Něco takového se jim v tu chvíli může jevit jako dobrý nápad, ale věřte, že v realitě může být všechno úplně jinak. To, že si člověk rozumí přes písmenka nebo telefonní hovory ještě neznamená, že v realitě to bude zcela stejné. Mnoho lidí se umí velice dobře přetvařovat a tak to klidně může dopadnout tak, že zjistíte, že daný člověk úplně není ten, za koho jste jej měli. Pokud ale něco takového chcete zjistit, nebude zbývat nic jiného, než se za daným člověkem vydat.

žena a muž

Jestliže máte něco takového v plánu, nesetkávejte se dříve než po čtvrt roce. Za ten čtvrt rok už budete umět daného člověka alespoň trochu odhadnout a budete vědět, jestli máte mít obavy nebo jestli by to mohlo proběhnout hladce.

Je jasné, že když člověk za někým cestuje poprvé, může z toho být nervózní. Určitě je to jiné, pokud za daný člověkem cestujete půl hodiny autobusem nebo za ním cestujete čtyři hodiny přes celou republiku.

dvě ruce

Pokud se máte setkat ve městě, které znáte a nebudete se s daným člověkem cítit bezpečně, určitě pro vás nebude problém říct, že se s daným člověkem necítíte dobře a případně odejít, pokud to nebude vůbec dobré. Horší to ale bude v případě, pokud budete v nějakém městě, které neznáte, ale zná jej jen daný člověk. Díky tomu, že dnes existují mapy v telefonu, se člověk snadno zorientuje, kde je a kde případně najde autobusové nebo vlakové nádraží, ale je pravda, že člověk chce mít jistotu, že trefí tam, kam potřebuje, protože ne vždy se dá mapám věřit.

Jestliže se nebudete s daným člověkem cítit dobře, nenuťte se k tomu, abyste s daným člověkem byli ještě nějaký čas. Raději to ukončete a dostaňte se co nejdříve někam, odkud budete mít možnost jet domů. Je to to nejlepší, co můžete udělat.