Nová kuchyň


Jsme opravdu v takové době, kdy lidé chtějí mít také opravdu krásné věci, a to bych nebyla já http://www.ceskatelevize.cz/eshop/ abych také nesnila o tom, abych měla doma opravdu všechno krásné. A protože jsem vášnivá kuchařka, tak jsem si řekla, že by také nebylo na škodu, kdybych se nechala udělat za krásnou kuchyň na míru. A proto jsem ráda, že u mě v blízkosti je truhlářství, které právě dělá kuchyně na míru, a věřte mi, nebo ne, dokonce i cena je docela přívětivá. Samozřejmě, že když máte něco na míru a chcete to na zakázku, tak si třeba zaplatíte o dvacet anebo je o třicet procent více, než kdybyste to koupili hotové, třeba v nějakém eshopu. Jenomže když budete mít třeba krásnou kuchyni na míru, tak zjistíte, že je to opravdu prima, protože vy vlastně budete mít doma originál.

Designová kuchyně na míru.

Co byste chtěli, kdybyste třeba si koupili nějakou kuchyň v obchodě už hotovou a potom byste zjistili, že jim má úplně každý? A to hlavně ty levnější kuchyně. Abych se přiznala tak truhlářství, co dělá kuchyně na míru, tak mě velice překvapilo. Řekla jsem si, že by nebylo na škodu, kdybych tohle řekla také svému partnerovi. Jenomže když jsem řekla partnerovi, že bych chtěla také kuchyň na míru od truhláře, tak se chytal za vlasy. A víte, proč se chytal partner za vlasy?

V nové kuchyni se lépe vaří.

Protože mi ihned řekl, že to bude velice drahé. Sice já chápu, že to drahé bude, ale zase když to tak vezmu, mně se tam bude lépe vařit. A partner řekl, že když mu budu dělat každý týden vepřový a hovězí guláš, tak klidně, že prý se klidně mohou domluvit s truhlářem, který mi udělá skříně do kuchyně na míru a také celou kuchyň na míru. Já si myslím, že to bude opravdu perfektní. Dokonce i moje máma říká, že jestli se jí bude také od truhláře líbit kuchyň na míru, že by si ji i ona nechala dát. Protože ona maminka chce mít také doma samé novinky. Navíc maminka má dost peněz, takže ona určitě by si kuchyň na míru užívala více.