Kdy se vyplatí virtuální trvalý pobyt Praha

Každá fyzická osoba trvale či dlouhodobě žijící v naší republice musí mít nahlášenu adresu trvalého pobytu. Právě tam mu bude chodit úřední korespondence a zde jej také budou v případě potřeby hledat státní složky. Ovšem tato adresa může být také virtuální. Jednoduše řečeno to znamená, že zde daný člověk ve skutečnosti nebydlí. Chodí si sem však pro poštu a zároveň je možno jej zde po předchozí domluvě zastihnout. Tuto službu využívají hlavně ti, kteří nechtějí, aby úřady znaly jejich skutečnou adresu, případně pokud jsou tak často na cestách, ať už u nás či v zahraničí, že v podstatě nemají žádné trvalé místo pobytu. Patří sem také lidé bydlící prakticky trvale v karavanu.

možné trvalé bydliště

Je jasné, že tuto službu nabízí firmy po celé republice, avšak většinou si vybíráme podle místa, kde jej chceme mít. A zdaleka nejpopulárnější možností je mít virtuální trvalý pobyt Praha Profi sídla. Má totiž hned několik výhod. V první řadě se jedná o naše hlavní město, které je zároveň tím nejznámějším. Mít zde trvalý pobyt, byť virtuální, tedy poněkud přidá člověku na vážnosti. To se hodí, zvláště pokud zde chceme častěji jednat s cizinci.

osvětlená noční Praha

Nutné je také zmínit polohu Prahy prakticky uprostřed naší republiky. Lidé, kteří hodně cestují po naší vlasti, se tam tedy mohou v případě potřeby relativně snadno dostat prakticky odkudkoliv. Tomu pomáhá i fakt, že cesty tam jsou většinou dobře udržovány a také značeny. Samozřejmě jsou zde ale i minusy. Tím hlavním je cena, která je v tomto případě zdaleka nejvyšší ze všech možností. Jistě, je to stále levnější, než kdybychom měli v Praze nájem či podnájem, i tak to však není nízká suma.

Pak je zde také otázka, zda se nezdržujeme spíš v jednom konkrétním koutu naší země. Pokud trávíme například nejvíce času na Moravě, pravděpodobně se mnohem spíše vyplatí zřídit si virtuální trvalé bydliště v některém z tamějších měst. Bude to pro nás totiž rozhodně výhodnější.