Kouzelnická show

Kouzla a magie. Už od útlého věku nás kouzla fascinují. V dnešní době je tato profese a koníček již méně vyhledávaným pojmem. Nicméně je to velká škoda, protože navodit kouzelnickou atmosféru v publiku je úžasný moment, kdy všichni jen tiše zírají a čekají co se stane. Takového kouzelníka si můžete pozvat na zábavu, svatby a také pro narozeninové oslavy dětí.

kouzla - žena

V České republice je málo schopných kouzelníků. Jeden z nejlepších je kouzelník Vaskouzelnik Martin Kellman. Tento kouzelník dokáže navodit takovou atmosféru, že se sami budete divit. Je to perfektní iluzionista a pobaví jak děti, tak i dospělé. Co si od jeho vystoupení představujete? Na všem se můžete domluvit. Nejraději zapojuje celé publikum, aby se publikum stalo součástí magie, kterou tak dokonale ovládá.

Jako správný kouzelník si umí poradit i se zvířecími balónky, které děti naprosto zbožňují. Mít památku v podobě balónku je velmi hezkým gestem, které Vám Martin může poskytnout. Zkuste mu udělat nějakou výzvu na speciální zvířátko a uvidíte co teprve umí!

Magie - pán

Ve světě dětí tento styl zábavy vzbuzuje velkou radost, protože se sami mohou vcítit do role malých kouzelníků a přiblížit se ke svému hrdinovi Harrymu Potterovi. Pokud uděláte tematický večírek nebo tematickou narozeninovou párty, všichni si to zamilují. A to nezbytně nemusí být pouze zábava pro děti.

Tento nadaný kouzelník dokáže i naprostou improvizaci, a tak se nemůže stát, že nastane trapné ticho. Mnoho videích můžete najít na jeho stránkách či na internetu celkově. Podívejte se, jak dokáže pobavit své publikum a jak jeho vystoupení vypadají.

Jak již bylo řečeno – s kouzelníkem si můžete projít každý detail, aby byl přesně dle Vašich představ. Je velice přizpůsobivý. Pro více informací jej můžete sami kontaktovat a vše potřebné Vám sdělí sám.

Těšte se na skvělou show v rukou mistra!