Mobil a hry

Taky si vzpomínáte na svůj úplně první mobilní telefon? Pokud ne, tak já vám to připomenu. Vůbec jste neměli na výběr, jaký mobilní telefon byste si pořídili. Protože ještě v té době, kdy se mobilní telefony teprve rozšiřovaly, aby je měl každý, tak nebyl vůbec na výběr. Myslím si, že byly asi jenom dva anebo tři druhy typy mobilních telefonů. Vzpomínám si, že já jsem neměla žádný, protože já už jsem měla mobilní telefon takový, který už měl fotoaparát a byl takový dokonalejší a byl taky dotykový. A neměl vůbec tlačítka. To moje máma ještě měla takový ten starodávný mobilní telefon, kterému se říkalo cihla. Jistě víte jaký.

Mobil je na všechno.

A myslím si, že to byla značka Motorola. A dodnes si na ten moment a telefon vzpomínám a říkám si, že byl opravdu škaredý. Jenomže to se dalo dělat, když není mobilní telefon. A je to to samé jako například v televizi. Dokonce i když jste měli televizi jako úplně první, tak jste měli takovou krabici, která byla samozřejmě černobílá a obraz nebyl nic moc. A taky obraz byl takový kostičkovaný. A to stejně bylo i u starých mobilních telefonů. A kdybyste si chtěli zahrát na mobilním telefonu hru, tak to byla taky taková kostičková a byla to samozřejmě hra, která nazývala had. A jistě si na tu hru vzpomínáte.

Pamatujete na staré mobily?

A tato populární hra had se hrála na mobilním telefonu Nokia, která by měla tlačítka. A přiznám se, že mě to hodně bavilo a myslím si, že ta hra byla opravdu hodně populární. A věřte mi nebo ne, ale mnoho lidí na hru had na Nokii rádo vzpomíná. Dokonce jde hrát i nyní, akorát je tedy v lepším a modernějším provedení. Já sama ji mám v mobilu a taky ji velice často hraji. Je to skvělý relax, protože hry v mobilním telefon u mě moc uklidňují a dodávají mi pocit klidu. I když se taky někdy při mobilních hrách nervuji a jsem naštvaná, když se mi v hrách vůbec nedaří. A můj syn zase v mobilu hraje populární Minecraft.