Plot je důležitou součástí domu

Ploty se staví už mnoho let a budou se stavět i nadále. Díky plotu máte pocit bezpečí a také k Vám na pozemek nepronikne žádný nezvaný host. Plotů je však na dnešním trhu velké množství a je těžké se vyznat v tom, jaký je pro Vás ten nejvhodnější. Nejčastější variantou plot, je plot pletivový, betonový a ještě stále se držící plot dřevěný.

betonové ploty

Betonové ploty https://www.montazmpc.cz/, jsou naprostý fenoménem mezi ploty. Jejich vlastnosti jsou oproti ostatním plotům úplně někde jinde a hravě je strčí do kapsy. Výška betonového plotu může dosahovat až 3 metrů a zaručí Vám naprosté soukromí. Také se k Vám nedostanou zloději a zvěř, která poškozuje ovocné stromy v zimě. Samozřejmostí je protihluková a povětrností bariéra a také výběr dekorů a výplní. Plot má navíc snadnou rychlou montáž a dá se s ním oplotit jakkoliv velký pozemek. Za zmínění stojí i fakt, že na plot nepotřebujete žádné stavební povolení a také to, že plot vydrží bez údržby dlouhé desítky let.

betonové ploty

Plot pletivový, se stále staví a furt se těší oblibě. Vlastnosti sice nepředčí plot betonový, ale jeho kvalita a dlouhá životnost to nahradí. Také se nemusíte bát, že by Vás vyšel na velké peníze, ale jde o zlatou střední cestu. Navíc plot můžete opatřit ostnatým drátek a zvýšit tak svojí bezpečnost před zloději. Jde zde o ideální poměr ceny a kvality plotu.

Plot dřevěný se staví oproti předchozím mnohem méně a má to svůj důvod. Sice plot pořídíte za pěkné peníze, ale musíte počítat s tím, že se o něho během let musíte starat. Pokud péči podceníte, můžete počítat s kompletní výměnou plotu, protože napadené dřevo, jen tak neobnovíte. Je důležité ho během let natírat lakem, kterým ho ochráníte.

Pokut tedy budete zvažovat výstavbu plotu, tak se zaměřte na plot betonový. Vlastnosti tohoto plotu Vás překvapí a určitě si ho pořídíte okolo Vašeho domu.