Proč nebankovní hypotéka?

Nebankovní hypotéka je jedním ze způsobů, jak může přijít k penězům i takový člověk, jenž by s jinými půjčkami u bankovních institucí nejspíše nikdy neuspěl. Třeba kvůli svým nízkým příjmům, nebo kvůli záznamům v registrech dlužníků a podobně.
A zatímco by si dotyčný jinde dělal jen marné naděje, tady má reálnou šanci uspět. A to proto, že jsou nebankovní hypotéky finančními produkty, které jako by byly podobným lidem šité přímo na míru. A to následujícími skutečnostmi:euro mince

  1. Zde není složité či dokonce nemožné prokázat dostatečně vysoké příjmy.
  2. Tady se také tolerují leckteré záznamy v registrech dlužníků, nejsou-li tyto tedy zjevně na překážku budoucímu splácení půjčky.
  3. Nic se neplatí předem, žadatel tedy neriskuje, že bude připraven o poslední peníze a pak odvržen. I samotný odhad nemovitosti je hrazen poskytovatelem půjčky.
  4. Doba splácení se může pohybovat mezi jedním až třiceti lety, na splácení je tedy dostatek času a lze zvolit takovou variantu, jež bude vyhovovat dlužníkovi nejvíce.
  5. Předschválení smlouvy se stíhá již do čtyřiadvaceti hodin od dodání všech relevantních podkladů.
  6. Za půjčené peníze lze ručit jakoukoliv nemovitostí na území našeho státu, vlastní stejně jako nějaké třetí osoby, jež s tím bude souhlasit.
  7. Na takovou nemovitost lze čerpat půjčku ve výši až sedmdesáti procent její odhadní ceny.
  8. Po celou dobu splácení oné hypotéky zůstává dlužník jejím majitelem a uživatelem, pouze na oné nemovitosti visí zástava.
  9. Vše lze později případně splatit i předčasně a bez sankcí.

peníze v pokladničce

Člověku tak stačí vyplnit formulář na internetu a poslat poskytovateli půjčky e-mailem několik snímků zastavované nemovitosti k posouzení. A pak už jenom stačí počkat si na zástupce poskytovatele, s nímž se proberou všechny podrobnosti a jeden až tři dni po podpisu smlouvy má člověk peníze na účtu.
A co si přát víc, že?