Seznamky: Ano nebo ne?

Mnohokrát se stává, že zkrátka někdy nenajdeme svou drahou polovičku ani když hodně dlouho hledáme, protože většinou se říká, že lásku najdeme právě tehdy, když nehledáme. Ale jako lidské bytosti jsme už od přírody dost netrpěliví, někteří více a jiní méně, ale ve výsledku, pokud jsme za sebou vztah už měli, máme takovou jakousi závislost na tom mít někoho u sebe a být s někým, protože jsme si na vztah už zvykli. Pak tu je druhá strana, a to lidé, kteří ještě nikdy vztah neměli a nemohou si nikoho najít, tito lidé jsou taky netrpěliví a snaží se stále si někoho na vztah najít a hledají a hledají. Skoro všichni tedy hledají vztah, protože jsme už od prvního vydechnutí a nadechnutí na někoho vázáni, proto i ve věku, kdy nemáme hold rodiče a více se od nich distancujeme a osamostatňujeme, si hledáme někoho, kdo se o nás bude „starat“ a milovat nás, nějakou lásku, takže touha po tom někoho mít je přirozená. Po světě se nedá, nebo jen velmi těžce, chodit v jednom, proto si každý svou drahou polovičku hledá.

seznamka

Pokud ji nemůžeme najít, dost často a dost lidí zabrousí na seznamky. Seznamovacích portálů je mnoho, ať už pro heterosexuály, kteří si chtějí najít drahou polovičku opačného pohlaví, tak také vznikají víc a víc portály pro lidi všech sexuálních orientací, například pro homosexuály. Zkrátka, pokud zabrousíme na seznamky, určitě si každý najde to své, co potřebuje.

seznamka

Ovšem pak už jde o to, zda-li na tomto portálu je někdo, koho my hledáme. Hodně lidí má při pomyšlení na slovo seznamka hodně špatné zkušenosti a přemýšlí nad špatnými věcmi, protože kolem seznamek kolují zvěsti a také předsudky, které lidi mají, protože se jim toto pojí s mnoha podvody – člověk, který na seznamce vystupuje je ve skutečnosti někdo úplně jiný, nebo se jedná například o nějakého psychopata s touhou vraždit. Ovšem je nutno podotknout, že v dnešní době jsou seznamky velmi dobře zabezpečené a už prakticky skoro není možné, aby tam vystupoval někdo jiný. Navíc v době sociálních sítí si člověka můžeme najít a něco si o něm zjistit a pokud nejsme úplně mimo a hloupí, poznáme, kdy se jedná o falešný účet. Takže do toho, ale buďte opatrní!