Svatební šaty jako pro princeznu

Váš den D se blíží a Vy stále nemáte vybrané luxusní svatební šaty v Praze? Nezoufejte, v nabídce Zoryana Stekhnovych – Paris nebudete mít problém vybrat ty pravé přesně dle Vašich představ. Svatební salon sídlící v Praze nicméně s nádechem Paříže Vás zajisté ohromí. K nabídnutí jsou šaty pro ženy jakéhokoliv věku i vkusu díky různorodosti, kterou salon předvádí. Chcete vypadat jako antická bohyně? Svatební šaty antického a řeckého stylu doplněné šifonem z vás jistě takovou bohyni udělají. Díky svatebním šatům, které mají bohatou sukni (tyl nebo satén) si zase budete moci připadat doslova jako princezna. No nelíbí se Vám tato představa?

svatba

Zajisté se najdou i takové nevěsty, které touží po sexy looku, což není vůbec problém. Šaty rybičkovitého stylu vytvarují dokonalé ženské křivky a tak na Vás padnou všechny oči hned po prvním kroku. Nakonec si přijdou na své i nevěsty, které hledají klasické avšak nadčasové šaty takzvaně do áčka. Salón nabízí jak prosté krásné šaty, tak bohatě zdobené, které z Vás vytvoří naprosto luxusní šperk. Svatební salon využívá krajku francouzskou, ale i zdobenou (perličky, kamínky). Možné je si vybrat i z designu s drapováním nebo ruční výšivkou.

šaty

Zaujal Vás tento salon a sháníte oděv i pro ostatní účastníky Vaší svatby? Na jejich webu zajisté naleznete i šaty pro družičky, šaty na míru (svatební, společenské či úpravy šatů) či společenské šaty (maturitní, plesové, dlouhé, krátké, sexy, na svatbu, pro družičku, s rukávy a velké velikosti). Nakonec pro muže se vždy najdou skvěle padnoucí obleky!

Stále si nevíte rady? Na webu naleznete i rádce pro výběr. A nezapomeňte, šaty není nutné odkoupit! Jednou z možností je zapůjčení a to na adrese Na Moráni 13, Praha 2, přičemž velkou výhodou je katalog on-line, který si můžete v pohodlí domova prohlídnout.