Sport mě baví

Jako dítě jsem chtěla závodně plavat. Protože moje sestřenice, která je o šest let starší než já, je sportovkyně v plavání. Plavání mě hodně moc baví a já jsem si řekla, že když ona toto vykonává, tak já bych to mohla dělat taky, protože sport je pro naše tělo velmi důležitý. Já jsem sport brala vždycky velmi vážně. Taky mě baví se dívat na sport v televizi. Ale jako dítě jsem nejraději sport pouze provozovala a v televizi mě vůbec nebavil. To až nyní. Nyní už mám svoje děti, které taky vedu ke sportu. Opravdu bych si nepřála a nelíbilo by se mi, kdyby moje děti stále jenom seděli u televize, jedly nezdravá jídla a vůbec se nehýbaly. Nejenom, že je to nezdravé pro naše tělo, ale taky by naše postavy, které by se nám asi ani nelíbily.

Baví mě jízda na koni.

Samozřejmě, že asi nikdo nechce být obézní. A pokud si chceme udržet nějakou postavu a vzhled, který se vám líbí, tak to bez sportu opravdu nepůjde. Navíc si myslím, že sport pro naše tělo úplně přirozený a naše tělo ho vyžaduje. Já osobně si bez sportu nedokážu představit život. A i když se mi nesplnil sen, že bych byla výborná plavkyně, taky tak plavu pravidelně. Plavu pravidelně, abych se udržela v kondici, protože mě to taky baví. Baví mě plavat a myslím si, že plavání je takový sport, který je vhodný opravdu pro všechny. Protože tento sport nezatěžuje klouby.

Taky ráda cestuji.

Taky si myslím, že pokud má člověk nějaké zdravotní problémy, třeba se zády anebo s klouby, tak pro něj bude opravdu vhodný sport právě jako plavání. Myslím si, že tam ani ne ví že nikomu a může ho zkoušet opravdu každý. A vy rádi děláte, jaký sport? Někdo bere dokonce za sport taky šachy, co si o tom myslíte vy? Jsou podle vás šachy sport? Já jsem si vždy říkala, že sport je ten, u kterého se člověk hýbe a potí se při tom. Třeba jako tanec. Tanec taky miluji a tančím kdykoliv mám k tomu příležitost. Klidně i sama doma u zrcadla.