Aplikace hlídající váš sexuální život

Možná se až budete divit, jaké všechny aplikace si v dnešní době můžete stáhnout. Stahování her je už nestárnoucí klasika, ovšem v poslední době začínají přicházet do kurzu i méně obvyklé aplikace. Do mobilního telefonu si můžete stáhnout aplikace, které vám přetvoří obličej, přidělají vám make up nebo třeba aplikaci, která vám hlídá váš sexuální život.
Může se jednat například o aplikaci „Secret Diary“. Do češtiny je přeložena jako „Sex deník“, či „Sex kalendář“. Aplikace je přístupná jak ve volné verzi, tak v prémiové, zpoplatněné variantě. Pár kliknutími si v první řadě přidáte sexuální partnery. Každý sexuální partner má svůj profil. Pokud si jej rozkliknete, můžete snadno hodnotit, který byl nejlepší, neboť aplikace vám ukáže spoustu čísílek a grafů.
mobil v ruce
Jednoduchým kliknutí si do kalendáře můžete kdykoliv zapsat sexuální aktivitu. Můžete přidat styk, poznámku, masturbaci, sexuální odmítnutí, nebo i začátek menstruace. Ke každému styku můžete nejrůznější informace, jako například sexuálního partnery, kolikrát jste sex provozovali, kdo a kolikrát dosáhl orgasmu, zda jste použili ochranu, dobu trvání sexu a v neposlední řadě můžete i počtem hvězdiček ohodnotit svého partnera.
Mimo jiné vám tato aplikace hlídá i statistiky. Budete mít přesné údaje o tom, kolikrát do týdne, či do měsíce, se sexuálním hrátkám oddáváte, či jak často jste vy či váš partner dosáhli orgasmu. Samozřejmostí je, že všechny vámi zmíněné údaje můžete zálohovat, nebo ukládat například na Google Disk, takže se nemusíte bát, že o své údaje přijdete.
mobil a notebook
Pokud by se vám aplikace zalíbila, můžete si pořídit její prémiovou verzi. V této verzi se vyhnete všem reklamám. Dále si budete moci vytvořit více profilů sexuálních partnerů, plus si budete moci k aplikaci přidat heslo, aby nikdo vaše osobní údaje neviděl.
Jinými slovy, už budete mít vždy stoprocentní přehled o kvalitě vašeho sexuálního života.