Existuje láska na první pohled?

Většina naší populace, a to zejména ženy, zná velmi dobře ty známé lovestory, kdy slečně něco upadne na zem, chlapec to zvedne, podá jí onen pro ni velmi důležitý předmět, a z ničeho nic mezi nimi přeskočí jiskra. Chlapec se zeptá dívky na číslo, ona mu ho s úsměvem uloží do jeho telefonu, a po pár schůzkách si oba uvědomí, že díky náhodě našli osobu, s níž chtějí prožít celý život.
Je však možné, aby toto fungovalo i v realitě? Je možné, že někdo koho vůbec neznáte se vám zalíbí hned na první spatření, máte kvůli němu motýlky v břiše a chcete pro něj být lepším člověkem, než kterým ve skutečnosti jste?
líbající se pár
Dle mého názoru to možné je, i když je to velmi nepravděpodobné. Nepravděpodobné však neznamená nemožná, a tak ti, kteří takovou lásku zažijí mají opravdové štěstí. Já sama jsem takové štěstí neměla, ale když se na to podívám zpětně, neberu to vůbec špatně.
Někdy prostě život rozdává nejdřív rány, abychom si pak vážili toho, co přijde. Já jsem tedy dříve neměla nikdy nějaký dlouhodobý vztah, který by vše vydržel. Jelikož jsem byla mladá, a možná i trochu blbá, myslela jsem si, že jsem to já, kdo se té druhé straně musí něčím zavděčit. Spoustu věcí jsem tak dělala proto, abychom dosáhla pozornosti ze strany opačného pohlaví.
No a nebát přísného otce, možná bych dnes nebyla tak šťastná, jak jsem. Nejspíše bych teď bydlela někde na ubytovně a byla by ze mě matka samoživitelka. Naštěstí se to nestalo! Dnes jsem tedy skoro 2 roky s mužem, který pro mě znamená úplně všechno. Je to ten nejbáječnější chlap pod sluncem, a v mých očích tomu tak vždy bude. Vím, že je pro mě oporou, když mě čeká nějaká těžká zkouška, kámošem, kterému se mohu se vším svěřit, milencem, se kterým si skvěle rozumíme, ale především je úžasný tím, že mě nechce měnit.
zámek zamilovaných na mostě
A i když to minimálně z mé strany nebyla láska na první pohled, rozhodla jsem se, že mu dám šanci. Měla jsem dost takových těch týpků, kteří si myslí, že si z nich každá holka sedne na prdel. Svého současného přítele jsem tedy z počátku brala jako kamaráda, a i když jsem do vztahu s ním skočila po hlavě, vím, že právě on je to nejlepší, co mě v životě potkalo.