Můj mobil

Bez mobilu si už nedokážu vůbec představit život. Jsem na mobilu opravdu závislá. Ale abych pravdu řekla, tak se za to vůbec nestydím. Protože mi řekněte, kdo vůbec není závislý na mobilu? A když to tak vezmu, tak mobil nám velmi ulehčuje život. Vždyť v mobilu už máme tolik funkcí a aplikací, že na nic opravdu nemůžeme zapomenout. Moje babička má například v mobilu taky funkce takové, abys nezapomněla vzít léky. Má tam opravdu všechno. Její mobil je měří tep a puls a taky krevní tlak. A já si myslím, že je to opravdu výhodné. Navíc taky, jestli můžeme s babičkou velmi často volat.

Babička má taky mobil.

Třeba když a babička nemocná, tak abychom za ní nemuseli každou hodinu jezdit, tak si raději zavoláme. Protože babička bydlí patnáct kilometrů od našeho domu. Takže opravdu perfektní, že si každou chvilku můžeme volat teď a když to tak vezmu, tak dneska mobily vůbec nejsou drahé. Za jeden tisíc seženete už kvalitní mobilní telefon. A já si říkám, že by ho nech taky doma třeba dva nebo tři mobilní telefony. Já sama mám mobilní telefony dva.

Mobil užívám denně.

První mám stále doma, který beru jako domácí telefon. A druhý mobilní telefon nosím stále u sebe v kabelce. Já si myslím, že když se mi nikdo nedovolá do kabelky, tak se mi třeba dovolá doma, protože já mobil mám v ruce skoro nonstop a hraji tam hry. A mobil se mi taky velmi často vybije. Tohle bych ráda změnila. Chtěla bych, aby byl ní telefony vydržely s baterkou opravdu více. A jak jste na tom vy s mobilním telefonem? taky si dáváte záležet na tom, aby váš mobilní telefon měl ty nejnovější funkce a aplikace? Víte, takový telefon, který je nadupaný, tak stojí klidně i třicet tisíc korun. A to už opravdu není levná záležitost. To mě stačí nějaký průměrný mobil, se kterým zvládnu opravdu všechno. A vy umíte žít bez mobilu nebo jste na něm taky už závislí jako já?