Videa na FB

Lidé sem dávají, co je napadne. Písničky, fotky, videa, pozvánky a obrovskou spoustu jiných věcí. Nedá se snad ani spočítat, kolik příspěvků se tam během jedné jediné hodiny objeví. Mnozí si v tom libují a ti druzí zase láteří. Jako vždy a u všeho.

Někdo se domnívá, že je to metla lidstva. A nejraději by celý Facebook sprovodili ze světa. Jenže to dost dobře nejde. Navíc, on sám žádná pohroma není a pokud je používán s rozumem, může být dokonce i užitečný. Když už nijak, jistě pobaví krátká legrační videjka, která rozhodně zlepší náladu. Je jich zde neuvěřitelná spousta, jak ve speciálních skupinách, tak i mimo ně. Nezřídka se stává, že je video přeposláno kamarádům, nebo do jiné skupiny. Jenže, někdy také dojde k tomu, že bychom chtěli mít video u sebe, na svém zařízení, protože moc dobře víme že již spousta videí z FB zmizela. Důvody rozebírat nemá smysl, FB na to má prostě právo, a tak to dělá. Samozřejmě, že jej může odstranit i ten kdo jej tam umístil.

FB v mobilu

Pokud si tedy chcete stáhnout nějaké video, jistě zjistíte, že to není zase tak snadné. Pochopitelně, nic není jednoduché. My se podíváme na jeden z možných způsobů, jak si video na své zařízení uložit.

Facebook video downloader není zaklínací formule pro Haryho Lotra, ale je to název webové aplikace, která vám stažení videjka umožní a vlastně provede za vás skoro všechna nastavení. Vy si jen vyberete formát, ve kterém to chcete uložit. Všeobecně se doporučuje formát https://acrobat.adobe.com/cz/cs/why-adobe/about-adobe-pdf.html mp4, který je současným standardem se všemi výhodami.

znak FB

Návod na stránce, kde budete pracovat je celý česky, pokud jej tedy vůbec budete potřebovat. Ono je to totiž tak jednoduché, že je tam vlastně jen pro forma. Nuže, zvolte si video a pak klikněte na odkaz v tomto článku. Vložte adresu videa a zvolte, jak jej uložit. To je vše. Tím jste hotovi a za chvíli máte video tam, kde jste ho mít chtěli.