Muž „Pohodář“

Jestli máte doma muže pohodáře, občas Vám může připadat, žeje vše opravdu často v „pohodě“. Většinou ráno nestíhá nic, co jste po něm chtěla, protože má rád pohodovou snídani. Kdo by si nechtěl dát v klidu kafíčko a něco dobrého k jídlu. Chodí upravený, ale netráví hodiny v koupelně nebo před zrcadlem. Vše co po něm žádáte, udělá, ale kdy? Odpoví Vám: „Miláčku v pohodě, pracuju na tom.“ Takový muž na Vás neklade vysoké nároky, stačí mu to co má doma! Jak žít s „Pohodářem“? Musíte být v pohodě a dát mu čas, moře času.
komický ksicht
Muž „Kravaťák“
Můžeme si to přiznat, takový muž doma moc času netráví. Ráno mu trvá dlouho, než se vypraví do práce, pracoval přeci do noci! Pozoruje v zrcadle své zastřižení vousů a než si vybere kravatu k obleku? Vy už máte děti odvezené ve škole, školce a děláte si v práci kávu. Když po takovém muži něco chcete, udělá to, ale zapojí celou rodinu, práce v týmu je pro něj důležitá. Bývá dlouho v práci a pracuje i doma. Vaše ráno začíná oblíbenou větou: „ Miláčku, pracoval jsem dlouho do noci!“ S „Kravaťákem“ vyjdete jednoduše, podporujte ho nebo se staňte součástí jeho práce.

Muž „Puntičkář“
Vše má svůj řád, každá věc má své místo, dokonce i Vy máte své místo. Rána nebývají chaotická, vše přesně na čas zvládáte. Puntičkář o sebe rád pečuje, ale Vás tím neobtěžuje, protože vše stíhá jak má a hlavně na čas! Máte pro takového muže nějaké úkoly? Nemusíte se snažit o nich mluvit, budou přeci už dávno hotové! Jediné co Vás u puntičkáře může rozčílit, je věta: „Miláčku, tyhle ponožky s červeným proužkem, patří do jiného šuplíku, ale to jsem ti už říkal.“ Když pochopíte systém věcí Vašeho „Puntičkáře“, máte vyhráno.
muž u brouka
Muž „Nezařazen“
Jsou i muži, které neumíme správně zařadit. Je to muž, který může být pracovitý, pohodář nebo až příliš pořádný. Může být úplně jiný než všichni ostatní. Neházejme tedy naše milé muže do jednoho pytle. Na každém muži najdeme to kouzlo, které nás přitahuje.