Rezervační systém pro vaši posilovnu

Rezervační systémy jsou ve všech fitness centrech a posilovnách nesmírně důležité. Když máte kvalitní aplikaci, kterou můžete svým klientům nabídnout, uděláte na ně dojem. Aplikace klientům umožní si dobíjet kredit, rezervovat si lekce, využívat různé slevy a spoustu dalšího. Zákazníci vidí v systému všechny lekce přehledně a hned ví, který trenér, jakou lekci povede. Mohou si tak snadno vybrat, kdy chtějí jít cvičit a s kým. Díky čárovému kódu z aplikace navíc mohou i projít vstupním turniketem a dostat se tak do posilovny. Tato vychytávka ušetří zákazníkům nepříjemné čekání na recepci.

posilování

Věděli jste, že Rezervační systém vám dovolí tohle vše, a ještě mnohem více? Kromě pohodlí pro zákazníky přináší především pohodlí pro zaměstnance a vedoucího fitness centra. Tento systém totiž dokáže strhávat vstupné z nabitého kreditu jak registrovaným, tak i neregistrovaným uživatelům. Díky tomuto systému budete mít snadno přehled, kdo a kdy chodí cvičit. Věrným klientům navíc můžete poskytovat různé slevy a výhody. V rezervačním systému je možnost nastavit si neomezené množství aktivit. Každou z nich si můžete přizpůsobit přesně svým požadavkům.

Samozřejmostí každého systému je kalendář. Nicméně díky tomuto rezervačnímu systému můžete mít kalendářů neomezený počet. Díky tomu můžete snadno měnit otevírací dobu pro různé části vašeho sportoviště. Například jiné časy potřebujete pro skupinové lekce s trenérem, zatímco venkovní kurty můžete mít otevřené po celý den.

administrativa

Velkým benefitem, který vaši klienti jistě ocení jsou speciální ceny. Lidé se totiž nikdy neshodnou na tom, za co všechno chtějí platit. Někdo chce mít na skupinových lekcích veškerý servis, jako je pití, podložka na cvičení nebo ručník. Jiní lidé za tyto služby ale platit nechtějí. Takže tímto se problém vyřeší, každý si v aplikaci navolí, co přesně bude potřebovat, a vy tak vyjdete vstříc všem svým zákazníkům.