Výběr studentského účtu

Pokud jste studentem a chcete mít všechny vaše finance pod kontrolou a v bezpečí, je výběr studentského účtu pro vás tou správnou volbou. Zejména studentské účty bývají dnes často osvobozeny od jakýchkoliv poplatků a zdarma.
V dnešní době každá větší banka v České republice má ve svých nabídkách běžných účtů i účet zaměřený pro studenty, ovšem pro nějakou banku nemusíte dokládat žádné potvrzení o vašem studiu, jiná banka má přísné limity, a to potvrzení o studiu a maximální věk dvacet šest let. Studentský účet vám také přináší celou řadu výhod!
ruličky z bankovek
Studenti mohou v naší zemi čerpat mnoho různých slev téměř u všech služeb a bankovní účty nejsou žádnou výjimkou. Při rozhodování, v jaké bance si váš účet založíte byste určitě neměli zanedbat přečtení veškerých podmínek. Měli byste se hlavně poohlížet po bezplatném vedení účtu, bezplatné výběru v bankomatech, snadném přístupu k internetovému bankovnictví a pojištění debetních karet. Při konečném rozmýšlení mezi bankami byste se měli zaměřit na výhody, které reálně využijete, každého samozřejmě zaujme něco jiného, někdo ocení bezplatné výběru z bankomatu, pro někoho jiného je zase důležitá minimální částka pro první vklad.
karty v kapse
Jestliže se vám podaří našetřit nějaký větší finanční obnos peněz, měli byste se zamyslel, jestli peníze budete v dohledné době nutně potřebovat, nebo jestli se bez nich nějakou dobu obejdete. V tomto případě nemusíte peníze jen tak ležet ladem, ale můžete se porozhlédnout po nějakém zhodnocení. Založte si například spořící účet a na něj můžete své volné finanční prostředky převádět, při pravidelných vkladech budete jednoho dne mile překvapen, kolik peněz se vám na kontě nastřádalo.
Skoro každý z mých vrstevníků by se dnes bez bankovního účtu neobešel. Já osobně už díky bankovního účtu u Fio banky nemusím nosit s sebou žádnou hotovost, atak jen bezpečně vše platím kartou jak v obchodech, tak i na internetu.